TÜRKİYE'NİN HER YERİNE,KARGO İMKANI!
life isn't perfect but your outfit can be

Merhaba

Munevverkeserboutique onlarca tasarım ve kombinden oluşan ürün yelpazesinde geniş bir butiktir.
Alanında internet kanalıyla Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım sistemiyle binlerce müşterisine kusursuz hizmet sunmaya başlamıştır.

Munevverkeserboutique 25 şubat 2017 tarihinde Instagram üzerinden faaliyet göstermeye başlamıştır. Kenan evrende Munevverkeserboutique olarak işletilen butik tamamen resmi ve yasaldır. Butiğin kurucusu Münevver keser kendi kombinleriyle Instagram, Facebook, İnstagram üzerinden devam ettirdiği satış faaliyetlerine, internet sitesi üzerinden devam etmektedir.

Munevverkeserboutique, kurulduğu günden bu yana her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve trend yaratan tasarımları ile sektörde ki en iyi olma yolunda, yatırımlarını hızla büyütmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ; Sanal mağazamızda da yaşatabilmek ve seçmiş olduğunuz ürünlere en kısa teslimat süresinde sahip olmanızı sağlamaktır. Artık Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizden sadece bir tık uzakta.

VİZYONUMUZ; Toplam Kalite felsefesini bir yaşam biçimi olarak kabul edip, konusunda hep daha iyi ve öncü olmak, ve daima ileriye bakmaktır. .

X